Pražiareň

PRAŽIAREŇ

pražíme s radosŤou
A váŠŇou,...

PRAŽIAREŇ

pražíme s radosŤou, váŠŇou, kvalitnou surovinou...
... sme oucafé.

ako pražíme

pražiar

Praženie má u nás na radosti Baška. Je to skromné dievča a preto nechce, aby sme tu písali chválospevy. Keď sa však chcete dozvedieť niečo viac, navštívte ju v pražiarni OUCAFÉ, kde vám rada zodpovie vaše otázky a ochotne poradí s výberom kávy. Alebo na našich workshopoch. 

PRAŽIAREŇ

Pražíme na plyne a používame profesionálny softwér

určený pre pražiarne, ktorý zaznamenáva proces praženia. Každá odroda má svoj  jedinečný profil (hodnota teplôt v priebehu času). Tieto profily neustále vylepšujeme na základe chuťových skúšok. V rámci komunity pražiarov intenzívne komunikujeme s inými pražiarmi a porovnávame si svoje nastavenia. U nás máte istotu, že káva bude vždy upražená rovnako a v najvyššej kvalite.

KÁVA

Nakupujeme ju zásadne v najvyššej kvalite od preverených dodávateľov. Všetka naša káva, má garantovaný pôvod a vieme odkiaľ pochádza.  

predajňa

Pražiareň a predajňa sídli na ulici Marka Aurélia 9 v Trenčíne, kde si môžete kávu aj zakúpiť. Radi vám pomôžeme s výberom. Okrem toho u nás nájdete kvalitné olivové oleje Oleamo. Produkty Direct-Fair-Trade projektu Divine Spices, ktorý ponúka poctivé prírodné produkty slovensko-indonézskej spolupráce z fariem na Jáve. Výnimočné kolumbijské kakao  fino de aroma“  plné čarovného kakaového masla a antioxidantov od Kakaw Co+. Ale aj ponožky OneSock predávané po jednej, ktorých kúpou vždy niekoho podporíte.

OTVÁRACIE HODINY
PRAŽIAREŇ / OBCHOD

PONDELOK

9.00 - 17.00

UTOROK

9.00 - 17.00

STREDA

9.00 - 17.00

ŠTVRTOK

9.00 - 17.00

PIATOK

9.00 - 17.00

SOBOTA

ZATVORENÉ

NEDEĹA

ZATVORENÉ


OBEDNÁ PRESTÁVKA  12:30 - 13:00

Mimo otváracích hodín si môžete kávu zakúpiť v kaviarni.

OBJEDNÁVKY: 0914 221 240